312 615 165 smile.fido@seznam.cz

O nás

Už řadu let poskytujeme v zubní ordinaci MUDr. Pavla Nováka stomatologické služby pro pacienty z řad dospělých, dětí i seniorů. Ordinace poskytuje komplexní služby praktického zubního lékaře v nejvyšší dostupné kvalitě: od záchovné stomatologie, přes běžnou stomatologickou chirurgii až po bělení zubů.

Dáváme si záležet na individuálním přístupu a v ordinaci usilujeme o vstřícný vztah ke všem pacientům – máme totiž za to, že otevřená komunikace s pacientem přispívá ke kvalitě péče zásadním způsobem.

Chceme, aby se naši pacienti v naší ordinaci cítili dobře, třeba i v případě, že zubní vyšetření nemají zrovna v oblibě, a proto je pro nás důležité vytvořit z ordinace maximálně komfortní prostředí. Návštěvu u nás proto strávíte v klimatizovaném a moderně vybaveném prostoru, který jsme přizpůsobili především Vašemu pohodlí.

V ordinaci využíváme ty nejlepší současné technologie a stomatologické nástroje, které se nám za více jak třicet let naší lékařské praxe osvědčily. Chceme, aby od nás Váš chrup dostal ošetření na míru a Vy tak nemuseli s nemocemi zubů nebo jiných částí ústní dutiny strávit víc času, než musíte.

Které konkrétní služby ordinace MUDr. Pavla Nováka v Kladně nabízí?

Vy i Vaše děti od nás dostanete kvalitní služby v následujících stomatologických oblastech:

  • záchovná stomatologie (péče o zubní kazy prostřednictvím kvalitních zubních výplní)

  • stomatologická chirurgie (běžné nekomplikované extrakce zubů)

  • odstraňování zubního kamene

  • ordinační i domácí bělení zubů

  • fixní i snímací náhrady zubů

a další.

Děláme všechno pro to, abychom Vám poskytli tu nejlepší možnou péči, ať už jde o problémy s prvními dětskými zoubky nebo chronické potíže dospělých. V řadě případů nabízíme kromě běžných léčebných variant i některé nadstandardní, aby si svůj způsob léčby mohli vybrat i ti nejnáročnější z pacientů.

Pokud byste se o našich službách rádi dozvěděli víc nebo si objednali návštěvu v naší ordinaci, neváhejte nás kdykoli během našich ordinačních hodin kontaktovat. Rádi Vám poskytneme všechny potřebné informace a nejdeme pro Vás termín, který Vám bude maximálně vyhovovat. Těšíme se na setkání s Vámi!